Aicinām interesentus iepazīties ar kursiem “Pirmie Soļi” un “Pirmie burti” par 0-7 gadus veco bērnu audzināšanas jautājumiem, piedaloties paraugnodarbībā Siguldā vai Salaspilī! 

Paraugnodarbība Siguldā notiks sestdien, 2018. g. 1. decembrī no plkst. 16:00 līdz 18:00 Siguldas Romas katoļu baznīcas pasākumu centrā Raunas ielā 8, Siguldā. Kontakti: Aira Jēkabsone, 20600889. Paraugnodarbībai Siguldā piesakies šeit!

Paraugnodarbība Salaspilī notiks ceturtdien, 2018. g. 6. decembrī no plkst. 18:00līdz 19:30 Salaspils sociālajā centrā, Skolas iela 7, Salaspilī. Kontakti:  Ilze 2564418 un  Mārtiņš 29124221. Paraugnodarbībai Salaspilī piesaikies šeit

Kursus “Pirmie Soļi” un “Pirmie burti”  izstrādāja Starptautiskā ģimenes attīstības federācija (IFFD)  programmas “Ģimenes bagātināšana”  ietvaros, un metodika balstās uz situācijas analīzes metodi.  Paraugnodarbības laikā pēc programmas  vispārīgās prezentācijas tiks kopīgi analizēta viena paraugsituācija, lai dalībnieki varētu konkrēti iepazīties ar kursa metodiku un izlemt, vai vēlas pieteikties kursam. 2019. g. pavasarī šo kursu tiek plānots  īstenot arī Siguldā un Salaspilī.

Programmas metodika ir izstrādāta tā, lai nodarbībās piedalītos abi vecāki kopā. Tāpēc aicinām pārus, kas interesējas par bērnu audzināšanas jautājumiem, uz paraugnodarbību. Dalība paraugnodarbībās ir par ziedojumu.

Papildus informācija: info@gimenesakademija.lv

Pieteikšanās kursu “Pirmie Soļi” un “Pirmie burti” paraugnodarbībai Siguldā un Salaspilī!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *