Aicinām pieteikties kursiem bērnu audzināšanā “Pirmie soļi” (0-3 gadi) vai “Pirmie burti” (4-7 gadi), kas notiks Rīgā, Salaspilī un Siguldā 2019. gada pavasarī!!

Šos kursus ir izstrādājusi Starptautiskā ģimenes attīstības federācija  (IFFD) un tajos tiek izmantota inovatīva metodika, kas balstās uz situācijas analīzes metodi. Kurss “Pirmie soļi” (par 0-3 gadu vecu bērnu audzināšanu) veiksmīgi tiek īstenots Latvijā kopš 2017. gada, bet kurss “Pirmie burti” (par 4-7 gadu vecu bērnu audzināšanu) tiek piedāvāts pirmo reizi Latvijā. Dalībai nodarbībās būtisks nosacījums ir, ka abi vecāki piedalās kopā.

Lai pieteiktos, aizpildiet elektronisko anketu, uzklikšķinot uz šo saiti līdz 31. janvārim.

Katra mācību programma sastāv no vismaz 6 nodarbībām, kuras ietvaros tiek analizēta viena situācija, kurā ir atspoguļoti dažādi izaicinoši ģimenes dzīves aspekti. Kursu metodika paredz, ka katras situācijas izpētē ietverts pastāvīgais darbs, kā arī  tikšanās klātienē kopā ar visām kursa ģimenēm, kurā moderatoru vadībā apspriež situācijas faktus, problēmas un meklē risinājumus. Šajā procesā laulātie pāri mācas viens no otra un no citām ģimenēm, apmainoties ar viedokļiem par reālām, izaicinošām ģimenes situācijām, izmantojot arī izstrādāto atbalsta materiālu. Programmas metodika prasa, lai kursā piedalītos abi vecāki kopā.

Ar kursa “Pirmie soļi” tēmām var iepazīties šeit ,

bet ar kursa “Pirmie burti” tēmām – šeit.

Kursi notiks Rīgā, Salaspilī un Siguldā. Klātienes nodarbību konkrētais laiks un vieta tiks saskaņots ar kursa dalībniekiem. Dalība kursā ir par ziedojumu.

Bērnu pieskatīšana: Pēc vajadzības iespējams nodrošināt ar bērnu pieskatīšanu. Norādiet Jūsu vajadzības pieteikuma anketā un sazināsimies ar Jums!

Kontakti: info@gimenesakademija.lv

Rīgā: 29110526 (Inga) vai 28352035 (Jānis)

Siguldā: 20600889 (Aira)

Salaspilī: 2564418 (Ilze) vai 29124221 (Mārtiņš)

Papildus informācija: www.gimenesakademija.lv

Paldies par atsaucību!

Aicinām pieteikties kursiem “Pirmie Soļi” vai “Pirmie burti”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *