Pagaidām mēs esam piecu laulāto pāru apvienība. Mums patīk, ko mēs darām – starp mums ir mūziķis, komersants, skolotāja, grāmatvedis, ierēdne, vetārste un juristi. Bet vēl vairāk par to mums patīk tas, ka esam ģimenes cilvēki. Vīri savām sievām, sievas saviem vīriem, un vecāki mūsu bērniem. Visu ko darām, mēs vēlamies darīt vēl labāk! Mūs virza vēlme darīt stiprākas gan mūsu pašu, gan arī citas Latvijas ģimenes.

Tieši tāpēc mēs vēlamies arī Latvijā ieviest Starptautiskās ģimeņu attīstības federācijas (International Federation for Family Development), turpmāk – IFFD, izstrādātās ģimenes apmācības programmas. Jau vairākus gadus laulātie pāri visā pasaulē guvuši labumu no šiem ģimenes prasmju uzlabošanas kursiem. Tie sniedz praksē pielietojamas un efektīvas zināšanas bērnu audzināšanā. Turklāt ģimenes, kas piedalās kursos, arī palīdz un sniedz atbalstu viena otrai.

Ja vēlies kļūt par vienu no mums un Tev ir apziņa, ka vari darīt labus darbus Latvijas ģimeņu un sabiedrības labā, apmeklē sadaļu Iesaisties!