Vairāk par 40 ģimenēm atsaukušās uz Ģimenes akadēmijas kursu “Pirmie soļi” un “Pirmie burti” piedāvājumu. Pēc saskaņošanas ar interesentiem tika izveidotas ģimeņu grupas un pavasara semestrī tiks uzsākti kursi Rīgā un Salaspilī.

Kursi notiks ik pa divām nedēļām:

  • Kurss “Pirmie soļi” (0-3 gadi) Salaspilī notiks trešdienas vakarā no plkst. 19:00 līdz 20:30 Salaspils. Salaspils Sociālajā centrā, Skolas iela 7, Salaspils. Kurss sākās 13. februārī un to koordinē Ilze (t.26564418) un Mārtiņš (t. 29124221);
  • Kurss “Pirmie soļi” (0-3 gadi) Rīgā norisināsies trešdienas vakarā no plkst. 19:00 līdz 20:30 Baložu iela 6, Āgenskalns rajonā. Kurss sāksies 20. februārī un to koordinē Jānis (t. 28352035);
  • Kurss “Pirmie burti” (4- 7 gadi) Rīgā  notiks sestdienas vakaros no plkst. 17:00 līdz 18:30 Baložu iela 6, Rīgā. Kurss sāksies sestdien 23. februārī un to koordinē Inga (t. 29110526).

Aicinām sazināties ar grupu koordinatoru, ja ir interese pievienoties!  

Kurss sastāv no 6 nodarbībām, kura ietvaros tiek analizēta viena situācija, kurā ir atspoguļoti dažādi izaicinoši ģimenes dzīves aspekti. Kursu metodika paredz, ka katras situācijas izpētē ietverts pastāvīgais darbs, kā arī  tikšanās klātienē kopā ar visām kursa ģimenēm, kurā moderatoru vadībā apspriež situācijas faktus, problēmas un meklē risinājumus. Šajā procesā laulātie pāri mācas viens no otra un no citām ģimenēm, apmainoties ar viedokļiem par reālām, izaicinošām ģimenes situācijām, izmantojot arī izstrādāto atbalsta materiālu. Programmas metodika prasa, lai kursā piedalītos abi vecāki kopā. Vairāk informācijas par kursu metodiku un tēmām var atrast Ģimenes akadēmijas mājas lapas sadaļā “Mācību programmas” (https://gimenesakademija.lv/macibu-programmas/)

Uzsāktas nodarbības bērnu audzināšanā Rīgā un Salaspilī

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *