Aicinām pieteikties nodarbību ciklam “Pirmie soļi” par bērnu audzināšanu vecumposmā no 0 līdz 3 gadiem, kas tiek organizēts tiešsaistē 2022. gada pavasarī!!!
Kursu ir izstrādājusi Starptautiskā ģimenes attīstības federācija  (IFFD), kuras mācību programmas vecākiem tiek īstenotas Latvijā kopš 2017. gada.

Lai pieteiktos, aizpildiet elektronisko anketu, uzklikšķinot uz šo saiti līdz 12.janvārim.

Kurss sastāv no 7 nodarbībām un programmas metodika prasa, lai kursā piedalītos abi vecāki kopā.

Katrā nodarbībā tiek analizēta viena situācija, kurā reālistiski atspoguļoti dažādi jautājumi, ar kurām sastopas ģimenes. Katras situācijas analīzē ietverts pastāvīgais darbs (situācijas risinājumu individuāla meklēšana, vīra un sievas kopīgā apspriede), un kopīgās tikšanās (neformālā apspriede kopā citām kursa ģimenēm un kopēja apspriede tiešsaistē).

Kopējās apspriedes laikā moderatoru vadībā tiek aplūkoti situācijas galvenie fakti, problēmas un risinājumi. Šajā procesā pāri mācās viens no otra un no citām ģimenēm, daloties pieredzē par reālām, izaicinošām ģimenes situācijām, izmantojot arī izstrādāto atbalsta materiālu. Pāri veido arī pieredzi savstarpēji pārrunāt un saskatīt iespējas uzlabojumiem bērnu audzināšanā. Katras situācijas analīzei kopā tiek veltīta viena nedēļa.

Ar kursa “Pirmie soļi” tēmām var iepazīties šeit.

Kurss notiks tiešsaistē sestdienās rītā no 10:00 līdz 12:00 šajos datumos: 15.01; 29.01. 12.02. 26.02. 12.03. 26.03. 09.04.

Kursa metodika paredz, ka piedalās abi vecāki kopā.

Dalībai kursā ir  20€ līdzmaksājums no ģimenes par visu programmu.

Pēc pieteikšanās apstiprināšanas dalībniekiem tiks aizsūtīti kursa materiāli un praktiskā informācija par nodarbībām.

Gaidīsim uz nodarbībām!

Kontakti: info@gimenesakademija.lv

29 110 526 (Inga)

Aicinām pieteikties nodarbību ciklam “Pirmie soļi” par bērnu audzināšanu vecumposmā no 0 līdz 3 gadiem, kas tiek organizēts tiešsaistē 2022. gada pavasarī!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *