Kursu ir izstrādājusi Starptautiskā ģimenes attīstības federācija  (IFFD), kuras mācību programmas vecākiem tiek īstenotas Latvijā kopš 2017. gada.

Lai pieteiktos, aizpildiet elektronisko anketu, uzklikšķinot uz šo saiti  līdz 6. februārim.

Kurss sastāv no 6 nodarbībām. Katrā nodarbībā tiek analizēta viena situācija, kurā reālistiski atspoguļoti dažādi jautājumi, ar kurām sastopas ģimenes. Katras situācijas analīzē ietverts pastāvīgais darbs (situācijas risinājumu individuāla meklēšana, vīra un sievas kopīgā apspriede, neformālā apspriede kopā ar dažam kursa ģimenēm) un tikšanās klātienē kopā ar citām kursa ģimenēm. Kopējās tikšanās laikā moderatoru vadībā tiek  apspriesti situācijas galvenie fakti, problēmas un risinājumi. Šajā procesā laulātie pāri mācas viens no otra un no citām ģimenēm, daloties pieredzē par reālām, izaicinošām ģimenes situācijām, izmantojot arī izstrādāto atbalsta materiālu. Pāri veido arī pieredzi savstarpēji pārrunāt un saskatīt iespējas uzlabojumiem bērnu audzināšanā. Katras situācijas analīzei kopā tiek veltītas divas nedēļas. Programmas metodika prasa, lai kursā piedalītos abi vecāki kopā.

Ar kursa “Pirmie soļi” tēmām var iepazīties šeit (https://gimenesakademija.lv/macibu-programmas/pirmie-soli/).

Dalība kursā ir par ziedojumu.

Dalībnieki var izvēlēties piedalīties kursā Rīgā vai Salaspilī. Klātienes nodarbību laiks un vieta:

Rīgā: sestdienās, plkst. 10:00-11:30, 15. un 22. februārī, 7. un 21. martā, 4. un 18. aprīlī. Adrese: Baložu iela 6, Rīgā (Āgenskalna rajonā)

Salaspilī: pirmdienās, plkst. 19:00-20:30, 10. un 24. februārī, 9. un 23. martā, 6. un 20. aprīlī Adrese: Salaspils Sociālajā centrā, Salaspils, Skolas ielāa 7.

Bērnu pieskatīšana: Pēc vajadzības iespējams nodrošināt ar bērnu pieskatīšanu. Norādiet Jūsu vajadzības pieteikuma anketā un sazināsimies ar Jums!

Kontakti: info@gimenesakademija.lv

Rīgā: 29110526 (Inga)

Salaspilī: 2564418 (Ilze) vai 29124221 (Mārtiņš)

Paldies par atsaucību!

Aicinām pieteikties nodarbību ciklam “Pirmie soļi” par bērnu audzināšanu vecumposmā no 0 līdz 3 gadiem, kas tiek organizēts Rīgā un Salaspilī 2020. gada pavasarī!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *