Aicinām pieteikties nodarbību ciklam “Pirmie lēmumi” par bērnu audzināšanu vecumposmā no 8 līdz 10 gadiem, kas tiek organizēts tiešsaistē 2021. gada rudenī!!!

Kursu ir izstrādājusi Starptautiskā ģimenes attīstības federācija  (IFFD), kuras mācību programmas vecākiem tiek īstenotas Latvijā kopš 2017. gada.

Lai pieteiktos, aizpildiet elektronisko anketu, uzklikšķinot uz šo saiti līdz 24. septembrim.

Šo kursu īstenošanu (pasākumu) finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Kurss sastāv no 6 nodarbībām. Katrā nodarbībā tiek analizēta viena situācija, kurā reālistiski atspoguļoti dažādi jautājumi, ar kurām sastopas ģimenes. Katras situācijas analīzē ietverts pastāvīgais darbs (situācijas risinājumu individuāla meklēšana, vīra un sievas kopīgā apspriede), un kopīgās tikšanās (neformālā apspriede kopā citām kursa ģimenēm un kopēja apspriede tiešsaistē).

Kopējās apspriedes laikā moderatoru vadībā tiek aplūkoti situācijas galvenie fakti, problēmas un risinājumi. Šajā procesā pāri mācas viens no otra un no citām ģimenēm, daloties pieredzē par reālām, izaicinošām ģimenes situācijām, izmantojot arī izstrādāto atbalsta materiālu. Pāri veido arī pieredzi savstarpēji pārrunāt un saskatīt iespējas uzlabojumiem bērnu audzināšanā. Katras situācijas analīzei kopā tiek veltīta viena nedēļa. Programmas metodika prasa, lai kursā piedalītos abi vecāki kopā.

Ar kursa “Pirmie lēmumi” tēmām var iepazīties šeit.

Kurss notiks tiešsaistē sestdienās rītā no 11:30 līdz 13:00 katru nedēļu šajos datumos: 25.09*, 02.10, 9.10, 16.10, 23.10 un 30.10. .
*Pirmā nodarbība būs par 30 min garāka, jo ievadā runāsim par nodarbību metodiku.

Kursa metodika paredz, ka piedalās abi vecāki kopā.

Kontakti: info@gimenesakademija.lv

29 110 526 (Inga)

Dalība kursā ir 15 € līdzmaksājums no ģimenes par visu programmu.

Pēc pieteikšanās apstiprināšanas dalībniekiem tiks aizsūtīti kursa materiāli un praktiskā informācija par nodarbībām.

Paldies par atsaucību!

Aicinām pieteikties nodarbību ciklam “Pirmie lēmumi” par bērnu audzināšanu vecumposmā no 8 līdz 10 gadiem, kas tiek organizēts tiešsaistē 2021. gada rudenī!!!

19 thoughts on “Aicinām pieteikties nodarbību ciklam “Pirmie lēmumi” par bērnu audzināšanu vecumposmā no 8 līdz 10 gadiem, kas tiek organizēts tiešsaistē 2021. gada rudenī!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *