Kursu ir izstrādājusi Starptautiskā ģimenes attīstības federācija  (IFFD), kuras mācību programmas vecākiem tiek īstenotas Latvijā kopš 2017. gada.

Lai pieteiktos, aizpildiet elektronisko anketu, uzklikšķinot uz šo saiti līdz 31. janvārim: https://forms.gle/FVVkk965NSLs7ZYLA

Kurss sastāv no 7 nodarbībām. Katrā nodarbībā tiek analizēta viena situācija, kurā reālistiski atspoguļoti dažādi jautājumi, ar kurām sastopas ģimenes. Katras situācijas analīzē ietverts pastāvīgais darbs (situācijas risinājumu individuāla meklēšana, vīra un sievas kopīgā apspriede), un kopīgās tiešsaistes tikšanās (neformālā apspriede kopā citām kursa ģimenēm un kopēja apspriede).

Kopējās apspriedes laikā moderatoru vadībā tiek aplūkoti situācijas galvenie fakti, problēmas un risinājumi. Šajā procesā pāri mācas viens no otra un no citām ģimenēm, daloties pieredzē par reālām, izaicinošām ģimenes situācijām, izmantojot arī izstrādāto atbalsta materiālu. Pāri veido arī pieredzi savstarpēji pārrunāt un saskatīt iespējas uzlabojumiem bērnu audzināšanā. Katras situācijas analīzei kopā tiek veltīta viena nedēļas. Programmas metodika prasa, lai kursā piedalītos abi vecāki kopā.

Ar kursa “Pirmie burti” tēmām var iepazīties šeit: https://gimenesakademija.lv/macibu-programmas/pirmie-burti/

Kurss notiks attālinātā režīmā sestdienās vakaros no 18:00 līdz 20:00 katru nedēļu šajos datumos: 06.02, 13.02, 20.02, 27.02, 6.03, 13.03 un 20.03. Pirmā nodarbība būs par 30 min garāka, jo ievadā runāsim par nodarbību metodiku.

Dalība kursā ir 15 € no ģimenes par visu programmu

Pēc pieteikšanās apstiprināšanas dalībniekiem tiks aizsūtīti kursa materiāli un tiešsaistes nodarbības saiti.

Kontakti: info@gimenesakademija.lv

20600889 (Aira)

Paldies par atsaucību!

Aicinām pieteikties nodarbību ciklam “Pirmie burti” par bērnu audzināšanu vecumposmā no 4 līdz 7 gadiem, kas tiek organizēts tiešsaistē Siguldas un tās apkārtnes jaunajām ģimenēm 2021. gada pavasarī!!!

20 thoughts on “Aicinām pieteikties nodarbību ciklam “Pirmie burti” par bērnu audzināšanu vecumposmā no 4 līdz 7 gadiem, kas tiek organizēts tiešsaistē Siguldas un tās apkārtnes jaunajām ģimenēm 2021. gada pavasarī!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *