Kursu ir izstrādājusi Starptautiskā ģimenes attīstības federācija  (IFFD), kuras mācību programmas vecākiem tiek īstenotas Latvijā kopš 2017. gada.

Lai pieteiktos, aizpildiet elektronisko anketu, uzklikšķinot uz šo saiti  līdz 25. septembrim.

Kurss sastāv no 7 nodarbībām. Katrā nodarbībā tiek analizēta viena situācija, kurā reālistiski atspoguļoti dažādi jautājumi, ar kurām sastopas ģimenes. Katras situācijas analīzē ietverts pastāvīgais darbs (situācijas risinājumu individuāla meklēšana, vīra un sievas kopīgā apspriede, neformālā apspriede kopā ar dažam kursa ģimenēm) un tikšanās klātienē kopā ar citām kursa ģimenēm. Kopējās tikšanās laikā moderatoru vadībā tiek  apspriesti situācijas galvenie fakti, problēmas un risinājumi. Šajā procesā laulātie pāri mācas viens no otra un no citām ģimenēm, daloties pieredzē par reālām, izaicinošām ģimenes situācijām, izmantojot arī izstrādāto atbalsta materiālu. Pāri veido arī pieredzi savstarpēji pārrunāt un saskatīt iespējas uzlabojumiem bērnu audzināšanā. Katras situācijas analīzei kopā tiek veltītas divas nedēļas. Programmas metodika prasa, lai kursā piedalītos abi vecāki kopā.

Ar kursa “Pirmie burti” tēmām var iepazīties šeit (https://gimenesakademija.lv/macibu-programmas/pirmie-burti/).

Dalība kursā ir par ziedojumu.

Dalībnieki var izvēlēties piedalīties kursā Rīgā vai Salaspilī. Klātienes nodarbību laiks un vieta:

Rīgā: sestdienās, plkst. 10:00-11:30: ievadnodarbība: 28. sept. Kursa nodarbības: 5., 12. un 26. okt., 9. un 23. nov. un 7. un 14. decembris. Adrese: Baložu iela 6, Rīgā (Āgenskalna rajonā)

Salaspilī: pirmdienās, plkst. 19:00-20:30: ievadnodarbība: 16. sept. Kursa nodarbības: 30. sept., 14. un 28. okt., 2. un 25. nov. un 9. decembris. Adrese: Salaspils Sociālajā centrā, Skolas iela 7, Salaspils.

Bērnu pieskatīšana: Pēc vajadzības iespējams nodrošināt ar bērnu pieskatīšanu. Norādiet Jūsu vajadzības pieteikuma anketā un sazināsimies ar Jums!

Kontakti: info@gimenesakademija.lv

Rīgā: 29110526 (Inga)

Salaspilī: 2564418 (Ilze) vai 29124221 (Mārtiņš)

Paldies par atsaucību!

Aicinām pieteikties kursam “Pirmie burti” par bērnu audzināšanu vecumposmā no 4-7 gadiem, kas tiek organizēts Rīgā un Salaspilī 2019. gada rudenī!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *