Aicinām piedalīties nodarbību ciklā “Laulāto mīlestība”, lai stiprinātu pāra attiecības, veidotu pozitīvu savstarpējo komunikāciju un mīlētu un saprastu viens otru vēl vairāk!!!

Kursus ir izstrādājusi Starptautiskā ģimenes attīstības federācija  (IFFD), kuras mācību programmas īstenojam Latvijā kopš 2017. gada.

Kurss ir veidots no 5 nodarbībām un ir balstīts uz situācijas izpētes metodi. Katrā nodarbībā tiek analizēta viena situācija, kurā reālistiski atspoguļoti dažādi jautājumi, ar kurām sastopas pāris. Katras situācijas analīzē ietverts pastāvīgais darbs (situācijas risinājumu individuāla meklēšana, pāra kopīgā apspriede, neformālā apspriede kopā ar dažam kursa ģimenēm) un tikšanās klātienē kopā ar citām kursa ģimenēm. Kopējās tikšanās laikā moderatoru vadībā tiek  apspriesti situācijas galvenie fakti, problēmas un risinājumi. Šajā procesā pāri mācas viens no otra un no citām ģimenēm, daloties pieredzē par reālām, izaicinošām ģimenes situācijām, izmantojot arī izstrādāto atbalsta materiālu. Pāri veido arī pieredzi savstarpēji pārrunāt un saskatīt iespējas uzlabojumiem savā ģimenes dzīvē.

Programmas metodika prasa, lai kursā piedalītos pāris kopā.

Tēmas:
1. Mīlestības saites
2. Komunikācija laulībā
3. Seksualitāte
4. Darbs un ģimene
5. Ģimenes dzīve

Kurss notiks Rīgā –  Pārdaugavā, Baložu ielā 6, sestdienās no 10:00 līdz 12:00 šajos datumos: 05.11*; 12.11. 26.11.; 03.12.; 10.12. 

Dalībai kursā ir par ziedojumu  30 € no ģimenes par visu programmu. 

Pieteikšanās kursam šeit.

Kontakti: info@gimenesakademija.lv
29 110 526 (Inga)


Aicinām piedalīties nodarbību ciklā “Laulāto mīlestība”